Apie mus
Kodėl pagalba nemokama?
Informacinis bankas
Naujienos
Kaip padėti sau pandemijos metu

Noriu padėkoti savanorei, kuri man atrašė ir padėjo suprasti, kad galiu padėti pati sau. Per paskutinius 1,5metų nežinojau ką daryti, kaip panaikinti savotišką liūdesį, bet pasirodo, man reikėjo vieno atviro pokalbio. Aplink turiu žmonių, kuriais, manau, galiu pasitikėti, bet kreipiausi į Jaunimo liniją, nes žinojau, kad atsakymo ir pagalbos čia sulauksiu užtikrintai. Laiškai man labai padėjo. Nuo gauto savanorės laiško dar nebuvo liūdnų akimirkų, jaučiuosi laimingesnė, laisvesnė, ne taip įsitempusi. Žinau, kad bet kada prireikus paramos, galiu kreiptis čia. Ačiū dar kartą už galimybę išsikalbėti. :)

2018-09-01

noriu labai padekoti savanorei kur kalbejau apie 19;11 valanda ;labai ačiū kad palaikė mane ir suprato ka as is gyvenau tam gyvenime kad suprato mano skausma ir kad patare netileti ko kraiptis pagalbos ;AČIŪ LABAI IŠ SIRDES AČIŪ LABAI DEKOJU

2018-07-20

Vakar buvo labai sunki diena ir tiesiog nusprendžiau pabandyti parašyti ir labai nustebau koks tolerantiškas ir šiltas žmogus sedėjo anapus ekrano.Išbendravom dvi valandas tai buvo nuostabiausios dvi valandos per paskutinius kelis mėnesius.Pamate visas problemas dėl kuriu ir ryžausi tam.AČIŪ tam žmogui kuris skyrė man dėmesio ir neleido man jaustis vieniša.Atrode kad radau drauge ar drauga ir labai verta parašyt nes pasijauti kad kažkam rupi.Labai norečiau dar kada pabendrauti nes tikrai jaučiuosi tvirčiau ir laisviau.Čia savanoriai yra tarsi seses ir broliai labai gera bendrauti.Daug geriau nei eiti pas psichologus.Užtenka išdristi parašyti.Labai nustebimo tai jog mane išklause ir tikrai neatstume atsiprašau jei buvo sunku mane suprasti.Bet reikejo kažkam viska pasakyti.Labai dėkoju.Ir labai pasiilgsiu to savanorio ar savanorės

2018-06-23

2018.06.21 apie 22:30 šnekėjau suvaikinu apie savo lytines baimes. Jis man labai padėjo ir labai mane palaikė. Ačiū jaunimo linijai už puikius konsultantus-draugus.

2018-06-21

Nesu istu zmoniu kur palikineja komentarus, bet sykarta paliksiu, begalo esu laimingas,kad yra tokia linija, kuri padeda zmonems ir galiu pasakyti, kad gelbeja juos. Esu labai suzavetas jaunimo linijos savanoriu profesonalumu, bei gera nuotaika, taip pat labai taikleis pastebejimais. Aciu,kad jus esat ir padedat zmonems, kyla noras net paciam atsilyginti tuo paciu.

2018-06-18

Noriu padėkoti savanoriams kur man parašė ir davė daug patarimų kaip man buvo labai sunku kaip norėjau pasitraukti iš gyvenimo ačiū labai dabar žinau kad yra žmonų kur galiu kraiptis ir nebijau. Ačiū visiems labai jaunimo linijai. Nėra žodžių kalboje tokių, nes apsakyti negaliu.. Ką šiandieną aš jaučiu... ir padėkos tikrai čia maža.. Bet gaila iš tiesų, daugiau aš nieko negaliu, tik tai ištart žodelį - \"ačiū\"

2018-06-17

Dar kartelį labai noriu padėkoti savanoriui su kuriuo kalbėjausi šiąnakt (06-13) skambutis prasidėjo 00:28. Kai paskambinau jaučiausi visiškai beviltiškai, nežinojau kur dėtis, net fiziškai skaudėjo širdį, nieko nesinorėjo, net kilo visokių baisių minčių. Skambučiui įpusėjus ir po jo ilgai šypsojausi ir pasijučiau labai laiminga. Savanorio padrąsinta, po skambučio išdrįsau tapti begėde ir parodyti savo jausmus žmogui, kuris mane nuliūdino. Ir labai dėl to džiaugiuosi. Jei ne šis skambutis, turbūt dar dabar jausčiausi tragiškai ir nebūčiau parašiusi tam žmogui. O dabar matau, kad pasielgiau labai teisingai ir padariau viską, ką galėjau. Jaučiu didžiulį palengvėjimą. Išties, nuostabus, empatiškas savanoris man pakliuvo. Siunčiu jam pačius gražiausius linkėjimus ir begalo džiaugiuosi, kad yra tokių žmonių Lietuvoje. Jūs darote begalo didelį darbą. Nusprendžiau įsigyti „begėdžio“ marškinėlius ir taip paremti JL, bei padėti sau visados prisiminti, kad jausmai tikrai nedaro gėdos. Su pačia didžiausia meile - AČIŪ!

2018-06-13