Apie mus
Kodėl pagalba nemokama?
Informacinis bankas
Verslui
Naujienos
Kaip padėti sau pandemijos metu

Kalbejomes 08-31 nakti Saugiai nuvykau,jau dirbu, Ačiū,jog raminai ir drasinai,kad klausei ir girdejai

2018-09-10

Ačiū

2018-09-02

Noriu padėkoti savanorei, kuri man atrašė ir padėjo suprasti, kad galiu padėti pati sau. Per paskutinius 1,5metų nežinojau ką daryti, kaip panaikinti savotišką liūdesį, bet pasirodo, man reikėjo vieno atviro pokalbio. Aplink turiu žmonių, kuriais, manau, galiu pasitikėti, bet kreipiausi į Jaunimo liniją, nes žinojau, kad atsakymo ir pagalbos čia sulauksiu užtikrintai. Laiškai man labai padėjo. Nuo gauto savanorės laiško dar nebuvo liūdnų akimirkų, jaučiuosi laimingesnė, laisvesnė, ne taip įsitempusi. Žinau, kad bet kada prireikus paramos, galiu kreiptis čia. Ačiū dar kartą už galimybę išsikalbėti. :)

2018-09-01

noriu labai padekoti savanorei kur kalbejau apie 19;11 valanda ;labai ačiū kad palaikė mane ir suprato ka as is gyvenau tam gyvenime kad suprato mano skausma ir kad patare netileti ko kraiptis pagalbos ;AČIŪ LABAI IŠ SIRDES AČIŪ LABAI DEKOJU

2018-07-20

Vakar buvo labai sunki diena ir tiesiog nusprendžiau pabandyti parašyti ir labai nustebau koks tolerantiškas ir šiltas žmogus sedėjo anapus ekrano.Išbendravom dvi valandas tai buvo nuostabiausios dvi valandos per paskutinius kelis mėnesius.Pamate visas problemas dėl kuriu ir ryžausi tam.AČIŪ tam žmogui kuris skyrė man dėmesio ir neleido man jaustis vieniša.Atrode kad radau drauge ar drauga ir labai verta parašyt nes pasijauti kad kažkam rupi.Labai norečiau dar kada pabendrauti nes tikrai jaučiuosi tvirčiau ir laisviau.Čia savanoriai yra tarsi seses ir broliai labai gera bendrauti.Daug geriau nei eiti pas psichologus.Užtenka išdristi parašyti.Labai nustebimo tai jog mane išklause ir tikrai neatstume atsiprašau jei buvo sunku mane suprasti.Bet reikejo kažkam viska pasakyti.Labai dėkoju.Ir labai pasiilgsiu to savanorio ar savanorės

2018-06-23

2018.06.21 apie 22:30 šnekėjau suvaikinu apie savo lytines baimes. Jis man labai padėjo ir labai mane palaikė. Ačiū jaunimo linijai už puikius konsultantus-draugus.

2018-06-21

Nesu istu zmoniu kur palikineja komentarus, bet sykarta paliksiu, begalo esu laimingas,kad yra tokia linija, kuri padeda zmonems ir galiu pasakyti, kad gelbeja juos. Esu labai suzavetas jaunimo linijos savanoriu profesonalumu, bei gera nuotaika, taip pat labai taikleis pastebejimais. Aciu,kad jus esat ir padedat zmonems, kyla noras net paciam atsilyginti tuo paciu.

2018-06-18