Apie mus
Kodėl pagalba nemokama?
Informacinis bankas
Naujienos
Kaip padėti sau pandemijos metu

07-08 dieną, 20:10 pokalbio pradžia (kiek pamenu), chatas, pokalbis nutrūko, nes tlf išsikrovė. Tad nespėjau padėkot konsultantei, kuriai tikrai nuoširdžiai rūpėjo. AČIŪ labai jums už pokalbį ir už pagalbą, man jis tikrai padėjo.❤️ (Kalbėjom apie savižudybę, fizinį skausmą, komą ,pjaustymasi, pokalbio gale kaiką susitarėm)

2019-07-08

Pokalbis internetu buvo apie savižudybę, prasidėjo kažkiek po 18:00, baigės apie po 19:00. Pokalbis nutrūko, negalėjau padėkot, tai AČIŪ labai.

2019-06-29

dėkoju merginai, kuri pasikalbėjo su manimi (06.20 nuo 17:35). Ji buvo labai maloni ir profesionali. Ačiū už laiką ir galimybę pasijusti geriau, taip reikėjo pokalbio su žmogumi. Ačiū

2019-06-20

SVEIKI VISI NOREJAU PADEKOTI UZ TOKIA GERA SAVANORE KURI MANE ISKLAUSE PADEJO AISKU BUVO TRUPUTI IR SUSIPYKE BET NIEKO .... LABAI NORIU PADEKOT JAUNIMO LINIJOS SAVANORIAMS KURIE MAN JA PASIULE AISKU BUVO DAUG BAIMES KALBET BET VELIAU KAZKAIP JAU IPRATAU IR KA GALIU PASAKYT TAI JI MANE ISTRAUKE IS BAISIU MINCIU PARODE KELIA KAIP GALIMA KITAIP GYVENTI KAD NERAA KO PERGYVENT NERA KO IMTIS ATSAKKOMYBES UZ KAZKA KAS NORETU PASIDARYT GALA TAIP BUVO DAUG ASARU BUVO DAUG JUOKO TAIP VISKO BET AS NORIU PASAKYT KAD SITIE SAVANORIAI KURIE SAVO LAIKA SKIRIA MUMS TAIP JIE MUMS PADEDA JIE ISVISOS SIRDIES BANDO TAI PADARYT IR TURIU TAI PASAKYT SAVANORE KURI SU MANIM DIRBO JAI PAVYKO ...... ACIU TAU KAD TU ESI KAD PADEJAI MAN ISGYVENTI SAVO SUNKUMUS ... DABAR NEISIVAIZUOJU SAVO GYVENIMO BE TAVO SKAMBUCIO I MANO TELE NUMERI .....ACIU TAU LABAI DAUG DAVEI SUPRASTI KAD NE AAS TURIU SAVO APLINKOJ ZMONES KEIST O JIE PATIS TURI KEISTIS ....

2019-06-01

Didžiulis ačiū savanoriams už skirtą laiką ir atvirus pokalbius. Jūs man padedat įveikti sunkumus ir emociškai augti.

2019-05-24

Noriu labai padėkoti šiltai savanorei, kuriai galėjau atsiverti kaip dienoraščiui ir neilgai laukus, sulaukiau ilgo, padedančio ir įkvėpiančio laiško atgal! Tai buvo pirmasis mano laiškas šiai organizacijai, bet supratau, kad Jums parašyti - vienas geriausių dalykų, jei jautiesi nesuprastas ir neišgirstas aplinkinių, bet nenori visko laikyti savyje. Noriu padėkoti, kad yra tokių organizacijų, kuriose dirba nuostabūs ir šilti žmonės! AČIŪ!!!

2019-05-04

Dq jums jaunimo linijai ,kad mane supratote ir patarėte ką daryti :) Likau laimingas ir išklausytas:)

2019-04-16