2%
Apie mus
Kodėl pagalba nemokama?
Informacinis bankas
Verslui

Dekoju savanoriui, uz tai kad isklause mane, ir pateike savo nuomone i dalykus su kuriais turiu problemu, aciu jam nors musu pokalbis truko labai ilgai aciu jam kad jis viska isklause iki pat galo, ir aciu jam uz jo nuomone as tai tikrai vertinu. :)

2018-03-09

Noriu padėkoti svanoriui (ei), susirašinėjusiam su manimi šiandien (02.12) nuo ~21.00h. Labai atsiprašau, kad nespėjau padėkot ir atsisveikint! Nusimetė susirašinėjimas. Ačiū. Kartais užtenka labai nedaug.. Ačiū ❤️

2018-02-12

Sveiki! Noriu padėkoti visam Jūsų „Jaunimo linijos” kolektyvui, už didžiulę pagalbą. Esu skambinusi ir atsiliepęs žmogus į mano skambutį buvo išties šiltas, suprastingas, kantrus ir nuoširdžiai klausantis mano istorjos, mano skausmo. Taip pat noriu pasveikinti su Šv. Kūčiomis ir Šv. Kalėdomis., ir padėkoti, kad šventinį vakarą praleidžiat būdami prie telefonų, atsiliepdami į skambučius ir padedami žmonėms kuriems tos „nuoširdžios ausies” begalo reikia. AČIŪ!!!

2017-12-25

man padėjot ačiū,

2017-12-23

Kątik kalbėjau su viena mergina, pasakiau tai, ko nenorėjau sakyti niekam, jaučiuosi tarsi pabudusi iš blogo sapno ir matau naują gražią dieną. Ji mane nukreipė tolimesnei pagalbai, ačiū. Jei kas nedrįstate skambinti, sukaupkite jėgas ir kalbėkite, man jaukus anoniminis pokalbis suteikė motyvacijos padėti sau.

2017-11-29

Sveiki, niekada negalvojau, kad kada nors paskambinsiu šiuo pagalbos numeriu, bet dabar esu išties be galo dėkinga visiems savanoriams, kad jūs esate čia ir padedate. Gaila nežinau savo gelbėtojos vardo, bet labiausiai noriu padėkoti jai! Ačiū, tu man suteikei tiek daug ryžto judėti toliau ir kovoti už savo laimę, neatsižvelgiant į kitų žmonių principus ar pavydą.

2017-11-04

Noreciau padekoti siandien 13;02 su manim susirasinejusiai savanorei. Jos deka likau gyva,nors buvau pasiruosusi vaistus salia saves,isgerti... Bet jos deka atsitraukiau nuo ju. Likau gyva ir labai dziaugiuosiu kad paskatino pasikalbeti su man artimu zmogumu,vyra apie savo jausmus.. Jos deka visa tai ivyko....Aciu Labai jums!!!

2017-09-02