2%
Apie mus
Kodėl pagalba nemokama?
Informacinis bankas
Verslui

Sveiki, niekada negalvojau, kad kada nors paskambinsiu šiuo pagalbos numeriu, bet dabar esu išties be galo dėkinga visiems savanoriams, kad jūs esate čia ir padedate. Gaila nežinau savo gelbėtojos vardo, bet labiausiai noriu padėkoti jai! Ačiū, tu man suteikei tiek daug ryžto judėti toliau ir kovoti už savo laimę, neatsižvelgiant į kitų žmonių principus ar pavydą.

2017-11-04

Noreciau padekoti siandien 13;02 su manim susirasinejusiai savanorei. Jos deka likau gyva,nors buvau pasiruosusi vaistus salia saves,isgerti... Bet jos deka atsitraukiau nuo ju. Likau gyva ir labai dziaugiuosiu kad paskatino pasikalbeti su man artimu zmogumu,vyra apie savo jausmus.. Jos deka visa tai ivyko....Aciu Labai jums!!!

2017-09-02

Iš tiesų tai labai noriu padėkoti Savanoriui, kuris manęs išklausė. Savanoriui, kuris minėjo turintis labai daug pažįstamų žmonių ir renkantis karmos taškus.Savanoriui, kuris buvo labai geras klausytojas ir pašnekovas. Man buvo sunku,iš pradžių kalbėjome apie vieną mano problemą,galiausiai gavosi taip,kad kartu jų radome dar begales. Kol kas šiek tiek lengviau ir tik dabar pradedu galvoti,kad gal viskas ir susidėlios taip kaip turi būti. Ačiū Tau,mano visi karmos taškai keliauja pas tave. 2017-08-25/26.

2017-08-26

Prieš dvejus metus gyvenimas man buvo pasisukęs tokia linkme, jog atrodė, kad nebebuvo išeities, todėl nusprendžiau, kad reikia žūtbūt ieškoti psichologinės pagalbos. Priėmiau nelengvą sprendimą paskambinti į Jaunimo liniją. Atsiliepusi mergina suteikė būtent tokią pagalbą, kokios norėjau - buvau nuoširdžiai išklausytas, suprastas ir pajutau, kad kalbu su žmogumi, kuris iš tikrųjų stengėsi man padėti. Visada būsiu dėkingas tai nepažįstamajai, kuri suteikė man vilties ir galbūt net išgelbėjo mano gyvybę.

2017-08-08

2017.07.28 16:12-16:33. Ačiū.

2017-07-28

Vakar buvo pats geriausias mano pokalbis per visą mano gyvenimą iki kol mane atjungė telefonas. Jaučiausi suprasta, išklausyta, savanoris tiksliai įvardino kaip aš jaučiuosi ir kokia situacija yra. Suteikė viltį, kad dar yra gerų žmonių. Pakeitė viską, niekada nepamiršiu šio pokalbio. Tai buvo viskas ko man visą gyvenimą truko. Ačiū Tau. Tikiuosi dar kada nors Tave išgirsti.

2017-07-26

Šiandien aš gyvas. Ankstų rytą kėliausi lovoje, mieguistas, taršiau savo plaukus ir žvelgiau į pro langą. O ten žmonės kad skubėjo, kad valė savo aprasojusius automobilius, šildė jų vidų, viršuj, apačioj girdėjosi bildesiai. Žmonės gyvena. Nes tokia jų rutina, nors galbūt jų diena vis kitokia. Tiesiog šiandien užfiksavau štai tokią akimirką savo akimis ir pajutau džiaugsmą. Pajutau mieguistumą, bet tuo pat metu ir norą keltis, nes ir manęs laukia darbai, ir aš turėsiu lėkti, skubėti... gyventi... Aš pamenu dienas, kai to nejaučiau. Kai neturėjau dėl ko keltis. Kai viskas, ką girdėjau, buvo riksmai už durų. Kai mane atstūmė vaikinas, aš esu homoseksualus, ir skaičiau komentarus internete, kad degsiu pragare, nes mes to nusipelnėme. Aš pamenu dienas, kai mačiau upę. Ir kalbėjau su viena linijos savanore. Valandą. Ši mergina skyrė man visą valandą, išklausė mano visas mintis, ašarotus kaltinimus pasauliui ir neviltį. Pamenu naktį, kai girtas paskambinau iš kažkokio miško, apimtas nevilties, nes mano tėvai alkoholikai, o aš palūžau. Ir atsiliepė vaikinas. Jis mane išklausė. Nekaltino. Neaiškino, kaip reikia gyventi. Tiesiog išklausė. Pakalbėjome apie pasaulį. Koks jis neteisingas. Ir supratome abu, kad tai tik mūsų galvoje, nes viskas priklauso nuo to, kaip tu į tą pasaulį žvelgsi. Pamenu savanorį, kuris guodė mane, kai paskambinau jam ir sakiau, kad turiu savižudybės planą. Jis pasidalijo savo istorija - jo tėvai alkoholikai, jis išgyveno panašią dramą. Supratau, kad aš esu ne vienas ir daug kam reikalingas. Jūs man padėjote, mano mielos sielos, naktyje šviečiančios žvaigždės. Aš turiu dėl ko gyventi. Noriu gyventi ir keltis. Net jei miegas atrodo saldus:))) Ačiū ir šio žodžio per mažai.

2017-07-25