2%
Apie mus
Kodėl pagalba nemokama?
Informacinis bankas
Verslui

Dar kartelį labai noriu padėkoti savanoriui su kuriuo kalbėjausi šiąnakt (06-13) skambutis prasidėjo 00:28. Kai paskambinau jaučiausi visiškai beviltiškai, nežinojau kur dėtis, net fiziškai skaudėjo širdį, nieko nesinorėjo, net kilo visokių baisių minčių. Skambučiui įpusėjus ir po jo ilgai šypsojausi ir pasijučiau labai laiminga. Savanorio padrąsinta, po skambučio išdrįsau tapti begėde ir parodyti savo jausmus žmogui, kuris mane nuliūdino. Ir labai dėl to džiaugiuosi. Jei ne šis skambutis, turbūt dar dabar jausčiausi tragiškai ir nebūčiau parašiusi tam žmogui. O dabar matau, kad pasielgiau labai teisingai ir padariau viską, ką galėjau. Jaučiu didžiulį palengvėjimą. Išties, nuostabus, empatiškas savanoris man pakliuvo. Siunčiu jam pačius gražiausius linkėjimus ir begalo džiaugiuosi, kad yra tokių žmonių Lietuvoje. Jūs darote begalo didelį darbą. Nusprendžiau įsigyti „begėdžio“ marškinėlius ir taip paremti JL, bei padėti sau visados prisiminti, kad jausmai tikrai nedaro gėdos. Su pačia didžiausia meile - AČIŪ!

2018-06-13

Sveiki :] Noriu padekoti savanorei, su kuria kalbejau geguzes18, apie 18.30, pokalbis truko ilgiau nei valanda. Noriu ne tik padekoti,kad po tiek apturetu pokalbiu,dar sugebejo atrasti noro ir kantrybes kalbeti nuosirdziai suu manim, bet ir atsiprasyti(ne tik jos, bet ir kitu savanoriu, su kuriais esu kalbejus) jei kada, ka nors pasakiau ne taip, ar priverciau pasijausti blogai. :]]]

2018-05-26

Sveiki, nesu skambinusi ir niekada nesikreipiau pagalbos, tačiau Jaunimo Linija ir Jūsų veikla, pastangos man padėjo labai daug suprasti apie žmones, susiduriančius su emocinėmis problemomis. Labai norėčiau, kad niekados nesustotumėte ir visais įmanomais būdais skleistumėte žinią apie savo veiklą ir siūlomą pagalbą. Jei aš būčiau, kiek anksčiau žinojusi tiek, kiek Jūsų pagalba žinau dabar - aš turbūt visdar galėčiau apkabinti man labai brangų žmogų. Bet yra kaip yra - gaila, kad kai kuriuos dalykus supratau per vėlai. Jūsų skleidžiama žinia neleis man kartoti mano klaidų. Aš labai Jums dėkinga už tai.

2018-05-14

Jaunimo linija man labai padėjo ir davė idėjų kaip elgtis toliau. Pasitikiu ja ir žinau, kad galiu drąsiai patikėti jai savo sunkumus.

2018-04-22

Išgyvenau sudėtingą situaciją ir jaučiau, jog man reikia skubios psichologinės pagalbos, kad bent kiek nusiraminčiau. Nusiuntusi laišką pagalvojau, kad mano laiškas yra kvailai parašytas, jo negalės suprasti, mano laiškas tik veltui gaišins savanorius. Tačiau mano nuostabai, savanorės atsakymas labai padėjo nuraminti didelį psichoemocinį skausmą ir priimti save, kitaip pažvelgti į problemą, dėl kurios kreipiausi. Savanorė padėjo geriau susivokti savo jausmuose, pažvelgti kitu kampu į gyvenimą, rašė labai gražiais palyginimais, pateikė daug gilių pastebėjimų. Noriu dar kartelį padėkoti Jai už tokį išmintingą gražų laišką. Jos išmintingi žodžiai padėjo man labiau pamilti gyvenimą.

2018-04-15

Šiandien 20:28 kalbėjau su savanoriu / savanore . Prieš pokalbį jauciausi tikrai blogai . Tačiau , kai pakalbejau viskas kažkiek pasikeitė , mane suprato , išklausė , davė patarimu , esu begalo dėkinga ! Ačiū zmoguciui kuris su manim kalbėjo uz kantrybe , patarimus ir rupesti !

2018-03-26

labas vakaras, siandien apie puse 9 vakaro kalbejau su nuostabia savanore. man ji pasirode is pokalbio labai rupestinga, supratinga, isklausanti ir labai maloni. jos balsas kaip angelo. tarsi sis vakaro pokalbis su ja buvo ypatingas ir vertingas. kalbejom apie mano sunkumus ir problemas bet taip gavosi kad staigiai issikrove telefonas ir pokalbis buvo neuzbaigtas . labai noriu padekoti tai savanorei uz pagalba , isklausyma ir palaikyma, sis pokalbis buvo nuostabus . jei jus ta savanore su kuria kalbejau tai didelis aciu jums , jus nuostabi ir kaip angelas siustas man. o jeigu tai perskaitys ne ta savanore tai prasau perduokit sia zinute jai. ir apskritai labai dziaugiuosi kad yra jaunimo linija, nes jeigu jos nebutu, as dabar cia nerasyciau o seniai guleciau du metrus po zemem. Aciu labai kad jus esat visi ir ta nuostabi savanore :) jus visi nuostabus :) ir smagu kad chiato dienas prailginot , bet mano nuomone reiktu prailginti chato valandas bent jau iki 23h ar 00h, nes per keturias valandas nespeja parasyti visi norintys. kai kurie pvz neturi galimybes skambinti, kazkokios kliutys trukdo ir pan. na cia tik mano pamastymas. aciu kad esat nuostabioji jaunima linija :)

2018-03-14
1 2 3
4
5 6 ... 14