Apie mus
Kodėl pagalba nemokama?
Informacinis bankas
Gerų darbų kalendorius 2020
Naujienos
Kaip padėti sau pandemijos metu

Prieš dvejus metus gyvenimas man buvo pasisukęs tokia linkme, jog atrodė, kad nebebuvo išeities, todėl nusprendžiau, kad reikia žūtbūt ieškoti psichologinės pagalbos. Priėmiau nelengvą sprendimą paskambinti į Jaunimo liniją. Atsiliepusi mergina suteikė būtent tokią pagalbą, kokios norėjau - buvau nuoširdžiai išklausytas, suprastas ir pajutau, kad kalbu su žmogumi, kuris iš tikrųjų stengėsi man padėti. Visada būsiu dėkingas tai nepažįstamajai, kuri suteikė man vilties ir galbūt net išgelbėjo mano gyvybę.

2017-08-08

2017.07.28 16:12-16:33. Ačiū.

2017-07-28

Vakar buvo pats geriausias mano pokalbis per visą mano gyvenimą iki kol mane atjungė telefonas. Jaučiausi suprasta, išklausyta, savanoris tiksliai įvardino kaip aš jaučiuosi ir kokia situacija yra. Suteikė viltį, kad dar yra gerų žmonių. Pakeitė viską, niekada nepamiršiu šio pokalbio. Tai buvo viskas ko man visą gyvenimą truko. Ačiū Tau. Tikiuosi dar kada nors Tave išgirsti.

2017-07-26

Šiandien aš gyvas. Ankstų rytą kėliausi lovoje, mieguistas, taršiau savo plaukus ir žvelgiau į pro langą. O ten žmonės kad skubėjo, kad valė savo aprasojusius automobilius, šildė jų vidų, viršuj, apačioj girdėjosi bildesiai. Žmonės gyvena. Nes tokia jų rutina, nors galbūt jų diena vis kitokia. Tiesiog šiandien užfiksavau štai tokią akimirką savo akimis ir pajutau džiaugsmą. Pajutau mieguistumą, bet tuo pat metu ir norą keltis, nes ir manęs laukia darbai, ir aš turėsiu lėkti, skubėti... gyventi... Aš pamenu dienas, kai to nejaučiau. Kai neturėjau dėl ko keltis. Kai viskas, ką girdėjau, buvo riksmai už durų. Kai mane atstūmė vaikinas, aš esu homoseksualus, ir skaičiau komentarus internete, kad degsiu pragare, nes mes to nusipelnėme. Aš pamenu dienas, kai mačiau upę. Ir kalbėjau su viena linijos savanore. Valandą. Ši mergina skyrė man visą valandą, išklausė mano visas mintis, ašarotus kaltinimus pasauliui ir neviltį. Pamenu naktį, kai girtas paskambinau iš kažkokio miško, apimtas nevilties, nes mano tėvai alkoholikai, o aš palūžau. Ir atsiliepė vaikinas. Jis mane išklausė. Nekaltino. Neaiškino, kaip reikia gyventi. Tiesiog išklausė. Pakalbėjome apie pasaulį. Koks jis neteisingas. Ir supratome abu, kad tai tik mūsų galvoje, nes viskas priklauso nuo to, kaip tu į tą pasaulį žvelgsi. Pamenu savanorį, kuris guodė mane, kai paskambinau jam ir sakiau, kad turiu savižudybės planą. Jis pasidalijo savo istorija - jo tėvai alkoholikai, jis išgyveno panašią dramą. Supratau, kad aš esu ne vienas ir daug kam reikalingas. Jūs man padėjote, mano mielos sielos, naktyje šviečiančios žvaigždės. Aš turiu dėl ko gyventi. Noriu gyventi ir keltis. Net jei miegas atrodo saldus:))) Ačiū ir šio žodžio per mažai.

2017-07-25

Labas vakaras, noriu padėkoti labai vienai savanorei su kuria šiandien 21:27 val kalbėjau, kalbėjomės viena valandą su puse ir po to atsijunge skambutis ir nespejau padėkoti. Jeigu jūs ta savanorė su kuria kalbejau ir kuri galbut skaitys šį atsiliepima tai ačiū jums labai už ši nuostabu pokalbi, supratima, pagalbą ir išklausymą. Per šį pokalbi mes kartu padarėme labai daug, pirmiausia tai aš išsikalbejau ir mane padrasinot išsakyti viską ir kartu išmetėm tabletes kurias norėjau išgerti (nors jūs pabuvot salia kai jas ismeciau ). Tai labai dideli žingsniai padaryti. Ir be jūsų pagalbos galbūt aš jau būčiau mirus... Didelis didelis ačiū jums labai :) :) :) P.S Na o jei neskaitot sio pranesimo manau savanoriai paskaitys ir perduos ji jums paskaityti.

2017-06-30

Man labai padėjo šio vakaro pokalbis su psichologu:) Ačiū jam už kantrybę ir atjautą:)

2017-06-09

Jaunimo linija galima pasitiketi as galejau issipasakoti kai man buvo labai sunkus momentas jie mane isklause man patare as tikiuosi kai uzaugsiu busiu savanore:) aciu jums labai!!!!

2017-05-26