Apie mus
Kodėl pagalba nemokama?
Informacinis bankas
Kampanija įmonėms

Man labai padėjo šio vakaro pokalbis su psichologu:) Ačiū jam už kantrybę ir atjautą:)

2017-06-09

Jaunimo linija galima pasitiketi as galejau issipasakoti kai man buvo labai sunkus momentas jie mane isklause man patare as tikiuosi kai uzaugsiu busiu savanore:) aciu jums labai!!!!

2017-05-26

Labai ačiū savanoriui, kuris išklausė mano ne tokias rimtas problemas kokių gali būti, bet klausė ir šnekėjo taip, lyg mano problemos būtų vienintelės šiam pasauly. Labai gera pasijausti, jog kažkam išties rūpi, labai gera jausti, jog kažkas į tavo problemas įsigilina. Ačiū!!

2017-05-10

Sveiki,esu labai dekinga uz pokalbi-susirasinejima.Isties,nors aplink yra supratingu,patikimu zmoniu,vis tik ,,Jaunimo linijos"pagalba yra kas kita.Tikriausiai tai,kad pirmiausiai isklausote ir subtiliai reaguojate i busena,situacija,tai leidzia i visa pazvelgti is kitos perspektyvos,nei nuvertinant,nei pervertinant esamos padeties.Aciu!Esate reikalingi!☺

2017-04-18

Laba diena. Noriu pasakyti, kad visai neseniai mane užklupo didžiulė vorų fobija. Kreipiausi į Jaunimo Liniją. Viena savanorė padėjo man pačiai suprasti, kaip būtų galima atsikratyti šios fobijos. Jaunimo linija yra nuostabus dalykas! Užaugusi tikiuosi tapti savanore ir psichologe...

2017-03-20

Siandien susirasinejau su jaunimo linijos savanore, kuri mane isklause , palaike ir suteike vilties toliau gyventi. susirasinejau apie 1val30min. Net pusvalandi skyre man papildomai. Noriu jai labai padekoti uz supratinguma, isklausyma ir palaikyma. Labai sauni savanore, gilinosi i mano mintis, emocijas ir vidini skausma. Bande suprasti mane ir jai pavyko :) Smagu jausti, kad anapus kompiuterio sedi zmogus kuris mane palaiko ir supranta mane. Likau suzaveta, aciu jums uz suteikta pagalba ekstra atveju.

2017-03-15

Labai noreciau padekoti savanoriui su kuriuo siandien susirasinejau, man jis ar ji padejo pamatyti situacija is kitos puses, izvelgti problemu sprendimus ir iseitis. Is pradziu as sakiau kad nenoriu gyventi, kad nusizudysiu, bet pokalbio gale, supratau , kad problema apie kuria kalbejau ,neverta mano gyvybes ir turiu gyventi toliau ir spresti problemas. Tas susirasinejimas man tapo kaip stimulas eiti i prieki, tai labai noreciau padekoti. Bet manau kad su savanoriais reikes dazniau pabendrauti, nenautraukti pokalbiu, nes reikes pagalbos... Bet as esu labai dekinga del siandienos susirasinejimo, aciu jai ar jam labai :)

2017-03-04
1
2 3 4 5 6 7 8