Apie mus
Kodėl pagalba nemokama?
Informacinis bankas
Gerų darbų kalendorius 2020
Naujienos
Kaip padėti sau pandemijos metu
Skirk 1,2 proc. pokalbiams Iš Širdies 2020-05-21

Skirk 1,2 proc. pokalbiams Iš Širdies

Jau galima skirti 1,2 proc. nuo gyventojų pajamų mokesčio "Jaunimo linijai'. Mūsų savanoriai kasdien sulaukia apie 150 pagalbos skambučių. Įsiklausydami, girdėdami pašnekovus ir suteikdami jiems emocinę paramą, savanoriai geba padėti tiems, kuriems tą minutę būna sunku. Taip pokalbis padeda neviltyje, depresijoje, liūdesyje esantiems jauniems žmonėms - ne veltui sakoma, kad pokalbis gydo. 

Tam, kad tokių pokalbių būtų daugiau, mes ir prašome paramos, kuri Jums nieko nekainuoja, o mums - sudaro net 30 proc. metinio organizacijos biudžeto. Taip pat kviečiame ne tik skirti paramą, bet ir patiems kalbėtis - nuoširdžiai, iš širdies, taip, kad pasidarytų gera ir lengva pakalbėjus. Kampanijos "Iš Širdies" vizualą šiemet kūrė iliustratorus Martynas Pavilonis, taip pat žinomas, kaip knygų apie Marmius autorius. 

"Labai džiaugiuosi galimybe, su savo kūryba, prisidėti prie Jaunimo linijos. Pats esu susidūręs su emociniais iššūkiais, todėl žinau, kaip svarbu yra kalbėtis ir bendrauti, ne kiekvienas turi privilegiją gauti emocinę paramą iš šeimos ar draugų, todėl labai vertinu ir palaikau Jaunimo linijos darbą. Kurdamas vizualą šiai kampanijai norėjau sukurti pozityvų ir šviesų kūrinį, noriu, kad bendravimas su Jaunimo linija keltų pozityvią asociaciją. Jaunimo linija iš esmės kuria pozityvią patirtį, tikiuosi mano kūrinys taip pat kuria teigiamą emociją. Labai norėčiau, kad rūpinimasis savo emocine sveikata taptų tokia pat neatsiejama žmogaus rutinos dalimi kaip dantų valymas. Linkiu visiems žmonėms būti atviresniems ir gyvenime veikti iš meilės, o ne iš baimės", - apie savo kūrinį sako M.Pavilonis. 
 

Skirti 1,2 proc. paramą galima iki liepos 1 dienos. Jaunimo linijos identifikacinis kodas yra 302594405. 

Atgal