Apie mus
Kodėl pagalba nemokama?
Informacinis bankas
Naujienos
Kaip padėti sau pandemijos metu
Pokyčiai „Jaunimo linijos“ valdyboje – du nauji nariai 2020-02-14

Pokyčiai „Jaunimo linijos“ valdyboje – du nauji nariai

Emocinę paramą jaunimui teikiančioje viešojoje įstaigoje „Jaunimo linija“ pasikeitė du Valdybos nariai. Pasibaigus kadencijoms, vietoj ilgamečio nario Dovydo Bajarūno, pareigas Valdyboje pradėjo eiti Eglė Čiužaitė, o vietoj savanorių atstovės Ugnės Kabelkaitės, į Valdybą deleguotas savanoris Dovydas Kiauleikis.

„Džiaugiuosi, kad prie mūsų prisijungia tokie puikūs žmonės, kurie yra neabejingi „Jaunimo linijos“ tikslams. Tikiuosi, kad jų patirtis padės mums sėkmingai siekti, kad nė vienas jaunas žmogus Lietuvoje nesijaustų vienas su savo sunkumais“, – sakė „Jaunimo linijos“ valdybos pirmininkas Paulius Skruibis.

Nauja Valdybos narė Eglė Čiužaitė yra dirbusi skirtinguose sektoriuose – energetikos, finansinių konsultacijų, vartojimo prekių, bankininkystės, turi daugiau nei 10 metų vadovavimo ir darbo valdybose patirtį. Naujas savanorių atstovas Valdyboje Dovydas Kiauleikis organizacijoje savanoriauja beveik trejus metus. Jis dirba komunikacijos ir rinkodaros srityje.

„Jaunimo linijos“ Valdybai vadovauja Paulius Skruibis, kiti nariai yra Raminta Aleliūnaitė-Kliokmanė, Vaineta Barevičiūtė, Rita Rekašiūtė-Balsienė. Organizacijos steigėjai ir dalininkai – Paulius Skruibis, Kristina Ona Polukordienė, Indrė Gaudiešiūtė, Dovydas Bajarūnas. Steigėjai ir Valdyba už savo darbą atlygio negauna. „Jaunimo linijai“ vadovauja Greta Laukaitienė.

Atgal